Strony internetowe

Rozszerzenia do Google Chrome, które pomogą zaoszczędzić czas

Wtorek, 10 kwietnia 2018

Przedstawiamy 4 rozwiązania, które spodobają się każdemu, kto lubi ułatwiać sobie życie: skuteczny bloker uciążliwych reklam, aplikację ułatwiającą komunikowanie się ze znajomymi, sposób na korzystanie z kilku kont na Facebooku, oraz osobistego, prywatnego lektora. 

Instagram przywrócił GIF-y. Dlaczego zniknęły?

Wtorek, 3 kwietnia 2018

W przypadku tak popularnych aplikacji jak Instagram i Snapchat, nawet najmniejsza zmiana odbija się szerokim echem w sieci. Ostatnim tego typu wydarzeniem było zniknięcie opcji dodawania GIF-ów do Stories i Instastories.

5 cech dobrego opisu produktu

Środa, 7 marca 2018

Dobry opis produktu to inwestycja, która zwraca się w postaci zwiększonego zainteresowania sprzedawanym towarem. Odpowiedni tekst powinien pełnić funkcję nie tylko informacyjną, ale również wpływać na wyobraźnię i emocje kupującego.

Zmiany w wyszukiwaniu zdjęć w Google. Plusy i minusy

Środa, 28 lutego 2018

Każdy, kto w ostatnim czasie skorzystał z Google, mógł zauważyć pewną zmianę: zlikwidowano funkcję „pokaż obraz”.  Skąd pomysł na usunięcie tej przydatnej opcji?

Nie masz czasu na prowadzenie fanpage’a? Korzystaj z „planowania”

Wtorek, 20 lutego 2018

Dlaczego warto tworzyć posty „na zapas”? W jakich godzinach i dniach tygodnia mamy największe szanse na dotarcie do dużej liczby obserwatorów na Facebooku?

GIFy i obrazki w ankietach na Facebooku. Jak i po co z nich korzystać?

Czwartek, 8 lutego 2018

Dzięki możliwości dodawania gifów i zdjęć, ankiety stały się nie tylko zabawnym, ale i praktycznym rozwiązaniem, które może pomóc w promowaniu firm i produktów.

Wypromuj mały, lokalny biznes w prosty i bezpłatny sposób

Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Reklama małej firmy powinna znaleźć się nie tylko w przestrzeni publicznej w postaci ulotek, plakatów czy banerów, ale również w Internecie. Zwłaszcza w biznesie, który nastawiony jest na osoby z konkretnego miasta oraz okolicznych miejscowości, wizytówka w Google Maps może okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem. 

Dlaczego twoja strona internetowa powinna być responsywna?

Wtorek, 9 stycznia 2018

W czasach, kiedy z Internetu korzystamy przede wszystkim za pomocą urządzeń przenośnych, responsywna, firmowa strona www to konieczność.

4 triki, które pomogą ci w dotrzymaniu noworocznych postanowień

Wtorek, 12 grudnia 2017

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami rokiem 2018 przedstawiamy 4 sposoby, które pomogą w realizacji noworocznych planów!

Jak kupować przez Internet, żeby nie żałować? 5 ważnych zasad

Czwartek, 30 listopada 2017

 Oto pięć rzeczy, które warto sprawdzić przed dokonaniem zamówienia.

Przejdź do góry strony