Strony internetowe

Środa, 28 lutego 2018

Każdy, kto w ostatnim czasie skorzystał z Google, mógł zauważyć pewną zmianę: zlikwidowano funkcję „pokaż obraz”.  Skąd pomysł na usunięcie tej przydatnej opcji?

Wtorek, 20 lutego 2018

Dlaczego warto tworzyć posty „na zapas”? W jakich godzinach i dniach tygodnia mamy największe szanse na dotarcie do dużej liczby obserwatorów na Facebooku?

Czwartek, 8 lutego 2018

Dzięki możliwości dodawania gifów i zdjęć, ankiety stały się nie tylko zabawnym, ale i praktycznym rozwiązaniem, które może pomóc w promowaniu firm i produktów.

Poniedziałek, 22 stycznia 2018

Reklama małej firmy powinna znaleźć się nie tylko w przestrzeni publicznej w postaci ulotek, plakatów czy banerów, ale również w Internecie. Zwłaszcza w biznesie, który nastawiony jest na osoby z konkretnego miasta oraz okolicznych miejscowości, wizytówka w Google Maps może okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem. 

Wtorek, 9 stycznia 2018

W czasach, kiedy z Internetu korzystamy przede wszystkim za pomocą urządzeń przenośnych, responsywna, firmowa strona www to konieczność.

Wtorek, 12 grudnia 2017

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami rokiem 2018 przedstawiamy 4 sposoby, które pomogą w realizacji noworocznych planów!

Czwartek, 30 listopada 2017

 Oto pięć rzeczy, które warto sprawdzić przed dokonaniem zamówienia.

Środa, 15 listopada 2017

Bot to program, który automatycznie odpowiada na wiadomości wysyłane przez użytkowników na fanpage za pomocą aplikacji Facebook Messenger.

Sobota, 28 października 2017

Dla wielu przedsiębiorców główną przeszkodę w promowaniu firmy stanowią ograniczone środki finansowe. Oto kilka narzędzi marketingowych, które uwzględniają możliwości i ograniczenia małych firm.

Czwartek, 12 października 2017

E-handel staje się coraz bardziej opłacalny. W jakich sklepach najchętniej robimy zakupy online i ile średnio wydajemy w sieci?

Przejdź do góry strony