Strony internetowe

Dlaczego firmy tracą klientów i jak można to naprawić?

Środa, 18 stycznia 2017

W każdym biznesie nadejdzie moment, w którym stare sposoby przestaną się sprawdzać. W takiej sytuacji trzeba reagować natychmiast: im szybciej zaczniesz działać, tym mniej klientów stracisz.

Najgorsze reklamy. Najbardziej irytujące pomysły reklamodawców

Wtorek, 3 stycznia 2017

Jakie reklamy szczególnie irytują Polaków? Według badań CBOS z 2011 roku aż 86% z nas nie lubi reklam. Tylko nieliczni mają do nich stosunek obojętny. Na przestrzeni lat znacząco rozwinęła się reklama internetowa, która również posiada swoje „mroczne strony”.

Budowanie listy mailingowej: po co, jak i gdzie? Praktyczny poradnik

Czwartek, 22 grudnia 2016

Lista mailingowa to po prostu narzędzie, które pomaga komunikować się z większą grupą odbiorców na raz. Na jednej liście możemy zebrać do 200 kontaktów, dzięki czemu nie musimy wysyłać każdej wiadomości oddzielnie. 

Nowoczesny sposób na biznes, który podbija świat. Czym jest Big Data?

Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Dzięki Big Data wypromowała się Lady Gaga, a eks-prezydent Obama wygrał wybory. Nie tylko duże marki i nazwiska mogą na tym skorzystać – również mały biznes znajdzie tutaj coś dla siebie.

Triki w pozycjonowaniu. 4 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o słowach kluczowych

Wtorek, 22 listopada 2016

Oto cztery istotne fakty, które pomogą w wyborze właściwych słów kluczowych na stronę i sprawią, że zaczną trafiać na nią klienci z grupy docelowej Twojej firmy.

Jak bez nakładów finansowych poprawić zyskowność sklepu internetowego?

Środa, 16 listopada 2016

Dobry opis produktu to klucz do zwiększenia sprzedaży online bez ponoszenia dodatkowych kosztów, dlatego warto poświęcić czas, aby przygotowując produkt do sprzedaży zrobić to jak najlepiej.

Nowe narzędzie reklamowe dla firm, które rośnie w siłę. Czy warto korzystać ze SlideShare?

Czwartek, 3 listopada 2016

To rosnąca w popularność i pełna możliwości platforma, która tworzy nowe szanse dla rozwoju Twojego biznesu. Podpowiadamy, jak można wykorzystać ją do promowania swojej marki w sieci.

 

Jak zdobyć i zatrzymać klienta? Trzy proste zasady skutecznego e-biznesu

Środa, 26 października 2016

Posiadając firmę, ważne jest nie tylko umiejętne zareklamowanie swoich usług, odpowiednie ich wykonanie, ale także przestrzeganie pewnych zasad, które sprawią, że klient zechce do nas powrócić.  

Chcesz stworzyć własny plakat, pocztówkę lub CV? Oto darmowe i proste programy graficzne

Wtorek, 18 października 2016

Rynek narzędzi graficznych oferuje również opcje dla osób kompletnie niezwiązanych z tematem: programy bezpłatne oraz takie, które nie musisz nawet instalować na komputerze. Dziś proponujemy Ci kilka z nich, które pozwolą szybko i bezpłatnie sposób stworzyć potrzebny projekt.

 

E-mail marketing pod lupą. Tania i łatwa reklama czy słaba forma promocji?

Środa, 12 października 2016

Zalet mailingu jest wiele: to reklama bezpośrednia, niewymagająca ponoszenia kosztów finansowych, a także pozwalająca szybkie poinformowanie klienta o nowych usługach, promocjach czy zmianach. Mimo to, niektórzy uważają go za narzędzie promocyjne „gorszej kategorii”. Jak jest naprawdę?

 

Przejdź do góry strony