Strony internetowe

Środa, 12 października 2016

Zalet mailingu jest wiele: to reklama bezpośrednia, niewymagająca ponoszenia kosztów finansowych, a także pozwalająca szybkie poinformowanie klienta o nowych usługach, promocjach czy zmianach. Mimo to, niektórzy uważają go za narzędzie promocyjne „gorszej kategorii”. Jak jest naprawdę?

 

Sobota, 1 października 2016

W dzisiejszym poradniku omawiamy typy tekstów, które Google „lubi najbardziej” oraz zasady, jakich należy przestrzegać w trakcie tworzenia treści. 

Wtorek, 27 września 2016

Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz bardziej popularne. Analitycy przewidują, że ten trend urośnie w siłę w ciągu najbliższych lat. Na co trzeba uważać i kiedy warto zacząć korzystać z chmury?

Środa, 21 września 2016

Jak promować biznes w mediach społecznościowych i jakich błędów bezwzględnie się wystrzegać? 

Środa, 14 września 2016

Menedżer firmy to jedno z narzędzi Facebooka, które przyda się osobom prowadzącym firmowe fanpage lub kilka kont reklamowych, stron i aplikacji na raz. Jest całkowicie darmowy i pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. 

Środa, 7 września 2016

Oto kilka przydatnych aplikacji, które warto zainstalować przed wyjazdem.

Wtorek, 30 sierpnia 2016

Które kanały generują najwyższą sprzedaż i skąd bierze się ich efektywność? W co naprawdę warto zainwestować, a czego lepiej nie robić? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Instagram – nietypowa aplikacja społecznościowa, która ma nawet kilkanaście razy większe wskaźniki zaangażowania niż Facebook. 

Środa, 17 sierpnia 2016

Promowanie biznesu wszędzie zwykle nie przyniesie żadnych skutków – trzeba ustalić grupę docelową, do której chcesz trafić. Poniżej kilka narzędzi, dzięki którym określisz, kim jest Twój potencjalny klient.

Wtorek, 9 sierpnia 2016

Stworzenie takiej pamiątki z podróży, urlopu albo imprezy często nie wymaga płatnych programów do obróbki wideo. Oto kilka darmowych opcji, które mogą się przydać!

 

Przejdź do góry strony