Strony internetowe

Poniedziałek, 5 grudnia 2016

Dzięki Big Data wypromowała się Lady Gaga, a eks-prezydent Obama wygrał wybory. Nie tylko duże marki i nazwiska mogą na tym skorzystać – również mały biznes znajdzie tutaj coś dla siebie.

Wtorek, 22 listopada 2016

Oto cztery istotne fakty, które pomogą w wyborze właściwych słów kluczowych na stronę i sprawią, że zaczną trafiać na nią klienci z grupy docelowej Twojej firmy.

Środa, 16 listopada 2016

Dobry opis produktu to klucz do zwiększenia sprzedaży online bez ponoszenia dodatkowych kosztów, dlatego warto poświęcić czas, aby przygotowując produkt do sprzedaży zrobić to jak najlepiej.

Czwartek, 3 listopada 2016

To rosnąca w popularność i pełna możliwości platforma, która tworzy nowe szanse dla rozwoju Twojego biznesu. Podpowiadamy, jak można wykorzystać ją do promowania swojej marki w sieci.

 

Środa, 26 października 2016

Posiadając firmę, ważne jest nie tylko umiejętne zareklamowanie swoich usług, odpowiednie ich wykonanie, ale także przestrzeganie pewnych zasad, które sprawią, że klient zechce do nas powrócić.  

Wtorek, 18 października 2016

Rynek narzędzi graficznych oferuje również opcje dla osób kompletnie niezwiązanych z tematem: programy bezpłatne oraz takie, które nie musisz nawet instalować na komputerze. Dziś proponujemy Ci kilka z nich, które pozwolą szybko i bezpłatnie sposób stworzyć potrzebny projekt.

 

Środa, 12 października 2016

Zalet mailingu jest wiele: to reklama bezpośrednia, niewymagająca ponoszenia kosztów finansowych, a także pozwalająca szybkie poinformowanie klienta o nowych usługach, promocjach czy zmianach. Mimo to, niektórzy uważają go za narzędzie promocyjne „gorszej kategorii”. Jak jest naprawdę?

 

Sobota, 1 października 2016

W dzisiejszym poradniku omawiamy typy tekstów, które Google „lubi najbardziej” oraz zasady, jakich należy przestrzegać w trakcie tworzenia treści. 

Wtorek, 27 września 2016

Przechowywanie danych w chmurze staje się coraz bardziej popularne. Analitycy przewidują, że ten trend urośnie w siłę w ciągu najbliższych lat. Na co trzeba uważać i kiedy warto zacząć korzystać z chmury?

Środa, 21 września 2016

Jak promować biznes w mediach społecznościowych i jakich błędów bezwzględnie się wystrzegać? 

Przejdź do góry strony