Strony internetowe

Jak usunąć zdjęcia i poufne informacje z wyników wyszukiwania Google?

Środa, 18 maja 2016

Większość z nich można bez problemu usunąć, część będzie wymagać więcej wysiłku. Jak to zrobić?

Obrazy w Google, które można bezpłatnie wykorzystać

Środa, 11 maja 2016

Z prawem autorskim nie ma żartów, również jeśli chodzi o obrazy i treści znajdowane w Internecie. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia.  

Postęp powoduje, że głupiejemy? Lista rzeczy, które obniżają twój intelekt

Środa, 4 maja 2016

Chyba każdy słyszał powiedzenie, że mózg działa jak mięsień: nietrenowany – słabnie. Naukowcy udowodnili, że postęp może niemal zrujnować nasz intelekt!

Skup się! 5 rzeczy, które skutecznie dekoncentrują

Czwartek, 28 kwietnia 2016

Próbujesz skupić się na swojej pracy, siedzisz przed komputerem lub notatkami, a w głowie nagle rodzi się myśl, żeby zrobić coś innego. Znasz ten stan? Istnieje wiele „przeszkadzaczy”, które skutecznie zaburzają koncentrację. 

Czego pragnie e-konsument. O roli pierwszego wrażenia

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Zarówno w przypadku sklepów internetowych, jak i firmowych stron, największe znaczenie ma pierwsze wrażenie. W jaki sposób stworzyć i prowadzić witrynę tak, aby trafiła ona w gusta współczesnych e-konsumentów?

Interesujące, wartościowe, przyjazne wyszukiwarkom. Jak odświeżyć treści na stronie?

Środa, 13 kwietnia 2016

Teksty, które umieszczamy na swojej stronie internetowej, blogu, biuletynach i artykułach, mogą przynieść nam zarówno dużo pożytku, jak i szkody. Przedstawiamy kilka pomysłów na uczynienie swoich treści bardziej wartościowymi, ciekawymi, a tym samym lepiej widocznymi w wynikach wyszukiwania.


Internetowa krytyka formą antyreklamy. Jak reagować na negatywne komentarze?

Wtorek, 5 kwietnia 2016

Jednym ze skutków udzielania się w Internecie jest fakt, że poddajemy się ocenie pozostałych (często anonimowych) użytkowników. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku firm, które posiadając strony internetowe i fanpage muszą liczyć się z tym, że czasem – poza dobrymi opiniami – mogą pojawić się na nich również te mniej pochlebne. 


Przygotuj się do zmiany strony internetowej! Praktyczne porady dla klientów

Czwartek, 31 marca 2016

Oto kilka praktycznych porad dla osób korzystających z usług agencji reklamowych na temat tego, co warto przygotować, aby osiągnąć zamierzony efekt.

 

Wyróżnij się z tłumu, czyli jak dbać o wizerunek firmy

Środa, 23 marca 2016

Tożsamość firmy jest definiowana głównie przez jej wizerunek. Można wyróżnić wiele elementów, które wpływają na to, jak odbierze nas potencjalny klient. W kilku zdaniach przypominamy, co sprawia, że niektóre marki są popularniejsze od drugich!


Poznaj 3 nowoczesne sposoby na skuteczną reklamę w internecie

Wtorek, 15 marca 2016

Choć reklamy na stronach www często są określane mianem irytujących, odpowiednio przeprowadzone kampanie przynoszą korzystne rezultaty. Ponad połowa internautów przyznaje, że często robi zakupy online. Sprawdź, jak to wykorzystać i poznaj alternatywne sposoby na skuteczną reklamę.

Przejdź do góry strony