Filiżanka kawy i do CMS-a MiroArt zasiadamy

Utworzono: 30-11-2013

Dla wszystkich, którzy nie mają internetowej wprawy posiadamy produkt, który sprawi, że zanim się z nim zapoznacie to pomyślicie o cudnym kawy aromacie. Tak- to nie jest żart – to jest sieciowy hit, który wkroczył na lęborski rynek, gdyż dobrze wiemy, że najważniejsze jest zaoszczędzanie czasu naszego klienta i co się z tym wiąże, dodatkowe pieniądze na jego koncie. Z myślą o tych wszystkich, którzy lubią kierować się intuicją stworzyliśmy CMS-a czyli system zarządzania treścią, który w banalny sposób poprowadzi Was przez wnętrze strony internetowej (Prezentacja: www.mirocms.pl). Jeżeli korzystałeś z fb, nk to z pewnością będziesz w stanie projektować swoją www, wczytywać zdjęcia, pliki z informacjami, teksty i w dowolny sposób układać je na stronie. Jeżeli tylko zapomnisz niektóre opcje, to my z myślą o Tobie umieściliśmy zgapkę- wirtualny przewodnik po całym CMS-ie (www.pomoc.miroart.pl).
Prostota, która ma zachęcać do skorzystania z naszych usług była zatem podstawą do napisania każdej nowej strony, gdyż dobrze wiemy, że w rękach informatyków i programistów pozostają wszystkie trudne sprawy techniczne, natomiast dla użytkowników ma być stworzona bajka - układanka, która w zarządzaniu będzie stanowić klucz do sukcesu na stronie. Pamiętaj, jeżeli zdecydujesz się na usługi MiroArt - to otrzymasz od nas w prezencie: skalowalność, szybkość, prostotę obsługi, troskę o bezpieczeństwo, serwer, brak limitów, łatwe sortowanie, własne banery, zarządzanie użytkownikami, optymalizację pod kątem wyszukiwarek, kosz, konfigurację, wyszukiwarką w panelu administracyjnym, możliwość wczytywania wielu plików, dokumentowanie działań na stronie...
A po tych wszystkich działaniach pozostanie nam jedynie otworzyć laptopa i zobaczyć w sieci swoją www, która jak rakieta będzie starować codziennie we wszystkich wyszukiwarkach na całym świecie. 

Przejdź do góry strony