Poznaj 5 niezastąpionych aplikacji na wakacje

Utworzono: 08-08-2018

Lato to wyjątkowy okres, w którym wyruszamy w nieznane, albo po raz kolejny odkrywamy uroki już sprawdzonych miejsc. Niezależnie od tego, jaką formę spędzania czasu wybierzemy, najlepiej postawić na aktywny wypoczynek: wyjazd nad morze, w góry, za granicę, spacer do pobliskiego lasu, czy przejażdżkę rowerową nad jezioro. Takie dni dodają energii, skutecznie odrywając od codziennych zmartwień i obowiązków. Aby stały się jeszcze przyjemniejsze, warto wypróbować którąś z tych 5 przydatnych, typowo wakacyjnych aplikacji.

  1. Trivago – to opcja dla tych, którzy potrzebują taniego, sprawdzonego, lub zupełnie wyjątkowego noclegu. Trivago jest największą na świecie wyszukiwarką hoteli. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz – w polskie góry, czy w zagraniczną podróż, tutaj na pewno znajdziesz coś dla siebie. Do skorzystania z aplikacji wystarczy podanie nazwy miejscowości, do której się wybieramy, oraz daty przyjazdu i wyjazdu.
  2. Wi-Fi Finder – jeżeli nawet w czasie obcowania z przyrodą lub obcą kulturą nie możesz wytrzymać bez Internetu, to właśnie Wi-Fi Finder zostanie Twoim najlepszym przyjacielem. Jest niezwykle przydatnym narzędziem, które wyszukuje nie tylko szybkie, ale i w pełni bezpieczne sieci Wi-Fi w Twojej okolicy. W ten sposób oszczędzasz i ograniczasz rachunki za roaming. 
  3. XE Currency – chcesz mieć pełną kontrolę nad tym, ile wydajesz zagranicą? Z tą aplikacją to nie problem. Zamiast skrupulatnie przeliczać wszystkie ceny na złotówki, odpalasz XE Currency i po chwili wiesz, ile zapłacisz za obiad, hotel, pamiątkę, czy jakiekolwiek zakupy w obcej walucie.
  4. Google Maps – chyba najbardziej oczywista pozycja na tej liście, ale zawsze warto o niej wspomnieć. Mapy Google to niezastąpiona pomoc w podróżowaniu po nieznanych terenach. Działają w trybie offline, są na bieżąco aktualizowane, obsługują nawigację głosową. Dzięki funkcji udostępniania lokalizacji, bez problemu powiadomimy inne osoby, gdzie się znajdujemy. Aplikacja Google Maps zdecydowanie ułatwia życie.
  5. Trip Advisor – dobry przewodnik turystyczny to podstawa. Jeszcze lepiej, gdy tworzy go nie jedna czy dwie osoby, tylko tysiące niezależnych użytkowników. Trip Advisor poinformuje Cię, gdzie najlepiej zjeść, wynająć dobry pokój hotelowy i które atrakcje turystyczne są warte odwiedzenia. Setki zdjęć, opinii i recenzji pomogą w odkrywaniu ciekawych lokalizacji w czasie dalekich wypraw oraz zwiedzania najbliższych okolic.

Masz pytania, chcesz podjąć współpracę z profesjonalistami?
Zapraszam do kontaktu: Mirosław MarmajMiroArt - Plac Pokoju 9, II piętro, Lębork.
Tel. 59 862 64 50, mail: biuro@miroart.pl

Zapoznaj się z naszą ofertą lub cennikiem.

Przejdź do góry strony