Rozszerzenia do Google Chrome, które pomogą zaoszczędzić czas

Utworzono: 10-04-2018

Niektóre rozszerzenia mogą uprzyjemnić korzystanie z Internetu i sprawić, że buszowanie po sieci stanie się zdecydowanie wygodniejsze i mniej czasochłonne. Przedstawiamy 4 rozwiązania, które spodobają się każdemu, kto lubi ułatwiać sobie życie: skuteczny bloker uciążliwych reklam, aplikację ułatwiającą komunikowanie się ze znajomymi, sposób na korzystanie z kilku kont na Facebooku, oraz osobistego, prywatnego lektora. 

  1. All-in-one. Pozwala obsługiwać wiele różnych komunikatorów za pośrednictwem jednej aplikacji. Dzięki temu możesz mieć np. Messengera, Skype’a, WhatsAppa, Steama, WeChata i wszystkie inne programy w jednym, wygodnym, intuicyjnym miejscu. To doskonała opcja dla osób, które lubią porozumiewać się za pomocą różnych platform.
  2. Session Box. Umożliwia obsługę kilku kont na Facebooku i innych serwisach społecznościowych w jednym czasie. Oznacza to, że nie musimy logować się za każdym razem na tylko jedno z kont, ale np. na 3 naraz. Sprawdzi się m.in. w sytuacjach, gdy z jednego komputera lub telefonu korzysta więcej osób.
  3.  AdGuard. Bardzo dobre narzędzie blokujące reklamy wideo, banery, reklamy tekstowe i multimedialne, oraz wyskakujące okienka. Prawdziwy niezbędnik w bezproblemowym i sprawnym korzystaniu z wielu stron internetowych.
  4. Select-and-Speek. Lubisz robić dwie, trzy, albo nawet cztery rzeczy jednocześnie? Select and Speek to rozwiązanie dla Ciebie. Umożliwia odsłuchiwanie artykułów, które znajdziesz w sieci. Wystarczy, że wybierzesz fragment tekstu na dowolnej stronie internetowej, a zostanie Ci „odczytany” przez aplikację. Możesz wybrać swój ulubiony ton głosu, język i prędkość odczytywania.  Narzędzie obsługuje wiele języków, w tym polski.

Masz pytania, chcesz podjąć współpracę z profesjonalistami?
Zapraszam do kontaktu: Mirosław MarmajMiroArt - Plac Pokoju 9, II piętro, Lębork.
Tel. 59 862 64 50, mail: biuro [AT] miroart [DOT] pl

Zapoznaj się z naszą ofertą lub cennikiem.

Przejdź do góry strony