Strony internetowe

Wtorek, 2 sierpnia 2016

W świecie, w którym rządzi Internet, złe opinie rozpowszechniają się w tempie ekspresowym. Czy można temu przeciwdziałać? 

Środa, 27 lipca 2016

W tym artykule skupimy się na mitach, które narosły wokół stron promujących marki, osoby i firmy. Oto kilka mitów, których trzeba się wystrzegać, żeby prowadzić skuteczny i profesjonalny fanpage.

Poniedziałek, 18 lipca 2016

Wiele osób uważa, że wykonanie dobrej i przekonującej wizualnie infografiki wymaga zatrudnienia profesjonalisty, albo żmudnej, wielogodzinnej pracy. Niekoniecznie! Przedstawiamy kilka darmowych i prostych w obsłudze narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć ciekawą infografikę.  

Poniedziałek, 11 lipca 2016

Według badań przeprowadzonych przez New York Times, aż 95% użytkowników udostępnia coś, ponieważ widzi w tym inspirację dla innych albo uważa, że to poszerzy ich wiedzę. Które treści share’ujemy najchętniej?


Poniedziałek, 4 lipca 2016

O tym, dlaczego warto zainwestować w lepszy aparat w telefonie, niż w większy (choć często bardziej profesjonalny) sprzęt.  

Niedziela, 26 czerwca 2016

Najczęściej stosowanym sposobem promowania witryn jest oczywiście udostępnianie ich w mediach społecznościowych. Jednak Facebook i Twitter to nie wszystko! Istnieje jeszcze kilka innych sposobów, które warto wypróbować.

Czwartek, 23 czerwca 2016

Wiarygodność to podstawa prowadzenia biznesu, a także ułatwienia sobie budowania relacji w życiu osobistym. Psychologowie podkreślają, że taka umiejętność jest kluczem do sukcesu. 

Niedziela, 12 czerwca 2016

Postęp dostarcza nam narzędzi, które są bardzo pomocne nie tylko w pracy, ale także w sprawnym zarządzaniu czasem. Dziś przedstawiamy trzy aplikacje, którym warto dać szansę. Każda z nich synchronizuje urządzenia na których pracujemy (telefon, komputer, tablet), dzięki czemu mamy dostęp do potrzebnych informacji w każdej chwili.

 

Wtorek, 7 czerwca 2016

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, oferujesz usługi, czy piszesz bloga – zawsze warto wybierać jak najlepsze zdjęcia do swoich treści!

Wtorek, 31 maja 2016

Zwykle, gdy mówi się o edycji zdjęć, myślimy o Photoshopie (najsłynniejszym, ale jednocześnie płatnym programie). Oto TOP 3 darmowych opcji, intuicyjnych i łatwych w użyciu, które przydadzą się każdemu amatorowi!

 

Przejdź do góry strony