Strony internetowe

Wtorek, 7 czerwca 2016

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, oferujesz usługi, czy piszesz bloga – zawsze warto wybierać jak najlepsze zdjęcia do swoich treści!

Wtorek, 31 maja 2016

Zwykle, gdy mówi się o edycji zdjęć, myślimy o Photoshopie (najsłynniejszym, ale jednocześnie płatnym programie). Oto TOP 3 darmowych opcji, intuicyjnych i łatwych w użyciu, które przydadzą się każdemu amatorowi!

 

Wtorek, 24 maja 2016

Możliwe, że twoja strona internetowa odstraszyła już niejednego klienta, dlatego warto sprawdzić, czy nie popełniasz jednego z podstawowych błędów. 


Środa, 18 maja 2016

Większość z nich można bez problemu usunąć, część będzie wymagać więcej wysiłku. Jak to zrobić?

Środa, 11 maja 2016

Z prawem autorskim nie ma żartów, również jeśli chodzi o obrazy i treści znajdowane w Internecie. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia.  

Środa, 4 maja 2016

Chyba każdy słyszał powiedzenie, że mózg działa jak mięsień: nietrenowany – słabnie. Naukowcy udowodnili, że postęp może niemal zrujnować nasz intelekt!

Czwartek, 28 kwietnia 2016

Próbujesz skupić się na swojej pracy, siedzisz przed komputerem lub notatkami, a w głowie nagle rodzi się myśl, żeby zrobić coś innego. Znasz ten stan? Istnieje wiele „przeszkadzaczy”, które skutecznie zaburzają koncentrację. 

Poniedziałek, 18 kwietnia 2016

Zarówno w przypadku sklepów internetowych, jak i firmowych stron, największe znaczenie ma pierwsze wrażenie. W jaki sposób stworzyć i prowadzić witrynę tak, aby trafiła ona w gusta współczesnych e-konsumentów?

Środa, 13 kwietnia 2016

Teksty, które umieszczamy na swojej stronie internetowej, blogu, biuletynach i artykułach, mogą przynieść nam zarówno dużo pożytku, jak i szkody. Przedstawiamy kilka pomysłów na uczynienie swoich treści bardziej wartościowymi, ciekawymi, a tym samym lepiej widocznymi w wynikach wyszukiwania.


Wtorek, 5 kwietnia 2016

Jednym ze skutków udzielania się w Internecie jest fakt, że poddajemy się ocenie pozostałych (często anonimowych) użytkowników. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku firm, które posiadając strony internetowe i fanpage muszą liczyć się z tym, że czasem – poza dobrymi opiniami – mogą pojawić się na nich również te mniej pochlebne. 


Przejdź do góry strony