Strony internetowe

Środa, 14 września 2016

Menedżer firmy to jedno z narzędzi Facebooka, które przyda się osobom prowadzącym firmowe fanpage lub kilka kont reklamowych, stron i aplikacji na raz. Jest całkowicie darmowy i pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. 

Środa, 7 września 2016

Oto kilka przydatnych aplikacji, które warto zainstalować przed wyjazdem.

Wtorek, 30 sierpnia 2016

Które kanały generują najwyższą sprzedaż i skąd bierze się ich efektywność? W co naprawdę warto zainwestować, a czego lepiej nie robić? Podpowiadamy w dzisiejszym artykule. 

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Instagram – nietypowa aplikacja społecznościowa, która ma nawet kilkanaście razy większe wskaźniki zaangażowania niż Facebook. 

Środa, 17 sierpnia 2016

Promowanie biznesu wszędzie zwykle nie przyniesie żadnych skutków – trzeba ustalić grupę docelową, do której chcesz trafić. Poniżej kilka narzędzi, dzięki którym określisz, kim jest Twój potencjalny klient.

Wtorek, 9 sierpnia 2016

Stworzenie takiej pamiątki z podróży, urlopu albo imprezy często nie wymaga płatnych programów do obróbki wideo. Oto kilka darmowych opcji, które mogą się przydać!

 

Wtorek, 2 sierpnia 2016

W świecie, w którym rządzi Internet, złe opinie rozpowszechniają się w tempie ekspresowym. Czy można temu przeciwdziałać? 

Środa, 27 lipca 2016

W tym artykule skupimy się na mitach, które narosły wokół stron promujących marki, osoby i firmy. Oto kilka mitów, których trzeba się wystrzegać, żeby prowadzić skuteczny i profesjonalny fanpage.

Poniedziałek, 18 lipca 2016

Wiele osób uważa, że wykonanie dobrej i przekonującej wizualnie infografiki wymaga zatrudnienia profesjonalisty, albo żmudnej, wielogodzinnej pracy. Niekoniecznie! Przedstawiamy kilka darmowych i prostych w obsłudze narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć ciekawą infografikę.  

Poniedziałek, 11 lipca 2016

Według badań przeprowadzonych przez New York Times, aż 95% użytkowników udostępnia coś, ponieważ widzi w tym inspirację dla innych albo uważa, że to poszerzy ich wiedzę. Które treści share’ujemy najchętniej?


Przejdź do góry strony