Strony internetowe

Poniedziałek, 4 lipca 2016

O tym, dlaczego warto zainwestować w lepszy aparat w telefonie, niż w większy (choć często bardziej profesjonalny) sprzęt.  

Niedziela, 26 czerwca 2016

Najczęściej stosowanym sposobem promowania witryn jest oczywiście udostępnianie ich w mediach społecznościowych. Jednak Facebook i Twitter to nie wszystko! Istnieje jeszcze kilka innych sposobów, które warto wypróbować.

Czwartek, 23 czerwca 2016

Wiarygodność to podstawa prowadzenia biznesu, a także ułatwienia sobie budowania relacji w życiu osobistym. Psychologowie podkreślają, że taka umiejętność jest kluczem do sukcesu. 

Niedziela, 12 czerwca 2016

Postęp dostarcza nam narzędzi, które są bardzo pomocne nie tylko w pracy, ale także w sprawnym zarządzaniu czasem. Dziś przedstawiamy trzy aplikacje, którym warto dać szansę. Każda z nich synchronizuje urządzenia na których pracujemy (telefon, komputer, tablet), dzięki czemu mamy dostęp do potrzebnych informacji w każdej chwili.

 

Wtorek, 7 czerwca 2016

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, oferujesz usługi, czy piszesz bloga – zawsze warto wybierać jak najlepsze zdjęcia do swoich treści!

Wtorek, 31 maja 2016

Zwykle, gdy mówi się o edycji zdjęć, myślimy o Photoshopie (najsłynniejszym, ale jednocześnie płatnym programie). Oto TOP 3 darmowych opcji, intuicyjnych i łatwych w użyciu, które przydadzą się każdemu amatorowi!

 

Wtorek, 24 maja 2016

Możliwe, że twoja strona internetowa odstraszyła już niejednego klienta, dlatego warto sprawdzić, czy nie popełniasz jednego z podstawowych błędów. 


Środa, 18 maja 2016

Większość z nich można bez problemu usunąć, część będzie wymagać więcej wysiłku. Jak to zrobić?

Środa, 11 maja 2016

Z prawem autorskim nie ma żartów, również jeśli chodzi o obrazy i treści znajdowane w Internecie. W takiej sytuacji mamy dwa wyjścia.  

Środa, 4 maja 2016

Chyba każdy słyszał powiedzenie, że mózg działa jak mięsień: nietrenowany – słabnie. Naukowcy udowodnili, że postęp może niemal zrujnować nasz intelekt!

Przejdź do góry strony