Strony internetowe

Życzenia Noworoczne

Wtorek, 31 grudnia 2013

Obfitości na cały 2014 rok życzy AR MiroArt

Dlaczego na szkoły nakłada się obowiązek prowadzenia BIP-u

Poniedziałek, 16 grudnia 2013

W związku z realizacją licznych zadań publicznych Szkoła ma obowiązek upublicznienia zasad powszechności wykształcenia, dysponowania funduszami publicznymi i samorządowymi. Do dyspozycji dyrektora szkoły są oddawane środki, którymi należy zarządzać przy zaopiniowaniu ich przez Radę Szkoły, organizować administrację, finanse, a także obsługę gospodarczą placówki. W związku tym reprezentuje reprezentuje jednostkę organizacyjną, a tym samym jest w świetle prawa podmiotem zobowiązanym do udostępnienia informacji publicznej.

Profesjonalne zdjęcia i wyjątkowe ujęcia

Środa, 11 grudnia 2013

Zdjęcia działają na ludzką wyobraźnię, dlatego powinny towarzyszyć dobrze skonstruowanej stronie internetowej. Specjaliści od reklamy dobrze wiedzą o tym, że umiejętne pokierowanie klientem (osiągnięcie celu) wymaga odpowiedniego poznania Waszej działalności, stałej troski o wizerunek oraz pomysłów na połączenie wszystkich możliwości technicznych, które pojawią się w sieci.

Strona internetowa do promocji zawsze jest gotowa

Środa, 4 grudnia 2013

Zanim wszyscy przejdziemy na internetowe myślenie warto jest nadmienić, że ten kto się obecnie ceni nie szczędzi chęci i pieniędzy na przygotowanie wypasionej strony www. Współczesny rynek sprzedaży produktów oraz zasad kierujących reklamą wymusza na ludziach pewną aktywność w sieci. 

Filiżanka kawy i do CMS-a MiroArt zasiadamy

Sobota, 30 listopada 2013

Dla wszystkich, którzy nie mają internetowej wprawy posiadamy produkt, który sprawi, że zanim się z nim zapoznacie to pomyślicie o cudnym kawy aromacie. Tak- to nie jest żart – to jest sieciowy hit, który wkroczył na lęborski rynek, gdyż dobrze wiemy, że najważniejsze jest zaoszczędzanie czasu naszego klienta i co się z tym wiąże, dodatkowe pieniądze na jego koncie. 

Responsive Web Design - o co chodzi?

Wtorek, 26 listopada 2013

Wielu z nas zastanawia się, jak to jest dobrze z nowościami technicznymi, które sprawią, że obraz na ekranie monitora, tableta, laptopa czy innego urządzenia dostosuje się do jego rozmiarów i stanowić będzie idealny element tego źródła odbioru informacji. Gwarantem sukcesu będzie osiągnięcie tego pod jednym adresem URL, z tą samą treścią, kodem HTML, z elastycznym prezentowanych treści, która błyskawicznie dostosowuje się do ekranu użytkownika.

Reklama internetowa, to w tym jest MiroArt- a głowa

Poniedziałek, 25 listopada 2013

Mam głowę do reklamy i liczne firmy się o tym już przekonały- tak brzmi moje  hasło na przybliżenie klientom dobrego wizerunku ich instytucji i zakładu pracy. Ale jeżeli jesteś zwyczajnym zjadaczem chleba, to również wiemy czego Tobie potrzeba. Strona www- to klucz do szczęścia i do osiągnięcia – radości, uznania, poszanowania, upubliczniania informacji, sumiennej Twojej pracy.

Z MiroArt codziennie sieć przeszukujcie

Piątek, 22 listopada 2013

Łatwo jest powiedzieć, że tradycja zmusza potencjalnych klientów do przenoszenia się w czasie. Tak i w ten sposób i Wy macie pewien wirtualny  As w szafie. Kiedy rano się obudzicie i sięgniecie dłonią po tableta, pomyślicie wtedy, że Miro ART na Was czeka. Tylko w ten sposób wygładzisz zmarszczki, zaprojektujesz ulice i inne kręte wirtualne okolice. Proponujemy wszystkim małą odmianę rzeczywistości czyli przeniknięcie do sieciowej znajomości.

Nasz blog MiroArt startuje bo z www w sieci każdy się dobrze czuje

Czwartek, 21 listopada 2013

Wszyscy marzymy o dobrej skutecznej reklamie, które w dodatku nie kłamie. I tak dla przykładu liczne organizacje i firmy szukają pomysłu na zachęcenie przyszłych klientów do zakupu ich towarów albo do skorzystania z określonych usług. Warto przy tym zaznaczyć, że każdy człowiek żyjący w XXI wieku o czymś marzy, a następnie dąży do realizacji tych marzeń. A mając na uwadze, że wszystko przy nas ciągle się zmienia – proponujemy powiedzieć ulotkom lekkie do widzenia.

Przejdź do góry strony