Strony internetowe

Wtorek, 5 stycznia 2016

Kto nie ma strony internetowej, ten traci. Do tego, że Internet jest najczęściej wykorzystywanym źródłem informacji nie trzeba nikogo przekonywać. Konkurencja nie śpi, zaś z ekonomicznego punktu widzenia nieobecność w sieci oznacza wielkie straty.

Poniedziałek, 28 grudnia 2015

Prezentujemy kolejne aplikacje, które mogą przydać się każdej firmie. Funkcjonalne i idealne do  wykorzystywania wszędzie, gdzie oferuje się usługi lub produkty. 

 

Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Marketing mobilny to dzisiaj główny kierunek rozwoju biznesu. Rynek aplikacji przeznaczonych specjalnie dla firm daje wręcz nieograniczone możliwości!

Środa, 16 grudnia 2015

A co ważniejsze: na kim się wzorować? Wiele firm zakłada blogi po to, by po jakimś czasie zupełnie o nich zapomnieć. Z perspektywy współczesnego marketingu popełniają ogromny błąd, ponieważ Internet lubi świeże treści. 

Wtorek, 8 grudnia 2015

Grafika 3D umożliwia zaprezentowanie każdego obiektu – zarówno będącego dopiero w fazie projektu, jak i takiego, który w ogóle nie istnieje. Wizualizacje często są mylone z fotografią, ponieważ sposób ich wykonania jest bardzo realistyczny

Wtorek, 1 grudnia 2015

O blogach głośno jest wszędzie: zarówno w starych mediach, takich jak tv, prasa i radio, jak i w samym Internecie. Blog stał się nową i dającą wiele możliwości formą reklamy. Nic dziwnego – w końcu to doskonałe narzędzie komunikacji z potencjalnym klientem. 

Wtorek, 24 listopada 2015

Strona internetowa jest uznawana za „drugą lokalizację” twojej firmy. To właśnie tutaj klient po raz pierwszy zapoznaje się z ofertą lub poszukuje dróg kontaktu – adresu email, numeru telefonu, odnośnika do fanpage’a na Facebooku. 

Wtorek, 17 listopada 2015

Dziś podejmiemy temat obowiązkowy dla każdego klienta. Przy realizacji projektów spotykamy się z sytuacją, gdy klient przekazuje pliki z elementami graficznymi, które mają znaleźć się w projekcie, np. logo firmy. Niestety – często jakość i forma tych materiałów może stać się przyczyną wielu problemów. 

Wtorek, 10 listopada 2015

Pytanie postawione w tytule może budzić kontrowersje, jednak rola opakowania jest wręcz nieoceniona w procesie promocji. Według statystyk, ponad 70% z nas kupuje pod wpływem chwilowej zachcianki i rzadko pakujemy do sklepowego koszyka to, czego naprawdę potrzebujemy. 

Poniedziałek, 2 listopada 2015

Facebook jest najpopularniejszym medium społecznościowym, które dosłownie zawładnęło siecią. Mało kto nie ma dziś tam swojego profilu – posiadaczami konta są niekiedy nie tylko nasi rodzice, ale również dziadkowie (!), co najlepiej świadczy o szerokim zasięgu serwisu Marka Zuckerberga.

Przejdź do góry strony