Strony internetowe

Wtorek, 17 listopada 2015

Dziś podejmiemy temat obowiązkowy dla każdego klienta. Przy realizacji projektów spotykamy się z sytuacją, gdy klient przekazuje pliki z elementami graficznymi, które mają znaleźć się w projekcie, np. logo firmy. Niestety – często jakość i forma tych materiałów może stać się przyczyną wielu problemów. 

Wtorek, 10 listopada 2015

Pytanie postawione w tytule może budzić kontrowersje, jednak rola opakowania jest wręcz nieoceniona w procesie promocji. Według statystyk, ponad 70% z nas kupuje pod wpływem chwilowej zachcianki i rzadko pakujemy do sklepowego koszyka to, czego naprawdę potrzebujemy. 

Poniedziałek, 2 listopada 2015

Facebook jest najpopularniejszym medium społecznościowym, które dosłownie zawładnęło siecią. Mało kto nie ma dziś tam swojego profilu – posiadaczami konta są niekiedy nie tylko nasi rodzice, ale również dziadkowie (!), co najlepiej świadczy o szerokim zasięgu serwisu Marka Zuckerberga.

Wtorek, 27 października 2015

Współczesny rynek daje wiele możliwości: rozmaite dotacje, opcje finansowania, nowe nisze w sektorze usług i towarów. Wszystko to powoduje, że w łatwy sposób można szybko znaleźć pomysł, jak i fundusze na założenie firmy. 

Poniedziałek, 19 października 2015

Fotografie są niezbędnym dopełnieniem stron internetowych. Znalezienie wysokiej jakości obrazów, w dodatku wpasowujących się w tematykę witryny, nie zawsze jest takie proste. Oczywiście największym zbiorem zdjęć jest Internet, jednak prawo autorskie bywa bezlitosne w egzekwowaniu upoważnienia do materiałów pobranych z sieci. 

Czwartek, 15 października 2015

O znaczeniu kolorów w naszym życiu napisano już wiele i udowodniono, że mają one ogromny wpływ na psychikę. Większość rzeczy postrzegamy poprzez pryzmat wizualny, dlatego np. czujemy napięcie na widok czerwonego światła na drodze, lub spokój i relaks przebywając w zielonym lesie. 

Piątek, 25 kwietnia 2014

Od dłuższego czasu narzekasz na pogorszenie się Twojego wzroku, siedzenie przy laptopie męczy Ciebie znacznie szybciej niż kilka lat temu. W związku tym marzysz o stronach internetowych zaprojektowanych dla osób starszych. To jest już możliwe. 

Poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Czy zdjęcie może nagle ożyć?

Wtorek, 1 kwietnia 2014

Świat pędzi w bardzo szybkim tempie. Z pewnością doświadczasz tego, że w biegu zaglądasz na fb i tylko wybiórczo czytasz wszystkie informacje? Raczej tak jest, ale Twój klient, sympatyk, pragnie spędzić czas na nasyceniu się słowami, ponieważ obecnie picie kawy i czytanie strony www - to podstawa początku dnia dla wielu osób.

Przejdź do góry strony