Strony internetowe

Wtorek, 16 lutego 2016

Facebook to narzędzie, które od pewnego czasu skutecznie utrudnia dotarcie do fanów. Polega to na tym, że mimo dodawania postów na stronę, często nie są one widoczne dla lubiących ją osób. Czy można temu jakoś zaradzić?


Środa, 10 lutego 2016

Według badań Uniwersytetu Stanforda, 75% użytkowników ocenia wiarygodność firmy na podstawie jej strony internetowej. Mimo to, w sieci wciąż można znaleźć witryny, które bardziej odstraszają, niż zachęcają odbiorcę. Jako że strona www to „druga siedziba” twojej firmy, nie wypada, aby była zaniedbana i niefunkcjonalna. 

Poniedziałek, 1 lutego 2016

Z biegiem czasu pojawiają się coraz to nowsze, zaawansowane technologicznie nowinki, które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na ludzkie życie. Warto trzymać rękę na pulsie i wiedzieć, które z nich wykorzystać w celach marketingowych. Dzisiaj przedstawiamy 4 charakterystyczne trendy zauważalne wśród użytkowników internetu. 


Środa, 27 stycznia 2016

Facebook wciąż jest bardziej narzędziem rozrywki, jednak istnieją możliwości, aby „połączyć przyjemne z pożytecznym”. Czego unikać przy prowadzeniu firmowej strony na Facebooku?


Środa, 20 stycznia 2016

Dziś przedstawiamy kilka przydatnych wskazówek na temat tego, jak powinien wyglądać podstawowy marketing w sklepie internetowym.

Poniedziałek, 11 stycznia 2016

BIP to spore ułatwienie dla każdego z nas, ponieważ umożliwia bezpłatny i powszechny dostęp do potrzebnych informacji. Jednak nie każda strona spełnia rolę BIP.

Wtorek, 5 stycznia 2016

Kto nie ma strony internetowej, ten traci. Do tego, że Internet jest najczęściej wykorzystywanym źródłem informacji nie trzeba nikogo przekonywać. Konkurencja nie śpi, zaś z ekonomicznego punktu widzenia nieobecność w sieci oznacza wielkie straty.

Poniedziałek, 28 grudnia 2015

Prezentujemy kolejne aplikacje, które mogą przydać się każdej firmie. Funkcjonalne i idealne do  wykorzystywania wszędzie, gdzie oferuje się usługi lub produkty. 

 

Poniedziałek, 21 grudnia 2015

Marketing mobilny to dzisiaj główny kierunek rozwoju biznesu. Rynek aplikacji przeznaczonych specjalnie dla firm daje wręcz nieograniczone możliwości!

Środa, 16 grudnia 2015

A co ważniejsze: na kim się wzorować? Wiele firm zakłada blogi po to, by po jakimś czasie zupełnie o nich zapomnieć. Z perspektywy współczesnego marketingu popełniają ogromny błąd, ponieważ Internet lubi świeże treści. 

Przejdź do góry strony