Strony internetowe

Wtorek, 27 października 2015

Współczesny rynek daje wiele możliwości: rozmaite dotacje, opcje finansowania, nowe nisze w sektorze usług i towarów. Wszystko to powoduje, że w łatwy sposób można szybko znaleźć pomysł, jak i fundusze na założenie firmy. 

Poniedziałek, 19 października 2015

Fotografie są niezbędnym dopełnieniem stron internetowych. Znalezienie wysokiej jakości obrazów, w dodatku wpasowujących się w tematykę witryny, nie zawsze jest takie proste. Oczywiście największym zbiorem zdjęć jest Internet, jednak prawo autorskie bywa bezlitosne w egzekwowaniu upoważnienia do materiałów pobranych z sieci. 

Czwartek, 15 października 2015

O znaczeniu kolorów w naszym życiu napisano już wiele i udowodniono, że mają one ogromny wpływ na psychikę. Większość rzeczy postrzegamy poprzez pryzmat wizualny, dlatego np. czujemy napięcie na widok czerwonego światła na drodze, lub spokój i relaks przebywając w zielonym lesie. 

Piątek, 25 kwietnia 2014

Od dłuższego czasu narzekasz na pogorszenie się Twojego wzroku, siedzenie przy laptopie męczy Ciebie znacznie szybciej niż kilka lat temu. W związku tym marzysz o stronach internetowych zaprojektowanych dla osób starszych. To jest już możliwe. 

Poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Czy zdjęcie może nagle ożyć?

Wtorek, 1 kwietnia 2014

Świat pędzi w bardzo szybkim tempie. Z pewnością doświadczasz tego, że w biegu zaglądasz na fb i tylko wybiórczo czytasz wszystkie informacje? Raczej tak jest, ale Twój klient, sympatyk, pragnie spędzić czas na nasyceniu się słowami, ponieważ obecnie picie kawy i czytanie strony www - to podstawa początku dnia dla wielu osób.

Czwartek, 27 marca 2014

Podstawową czynnością w XXI wieku jest umiejętna selekcja informacji. Wiąże się to z tym, że nasz mózg nie znosi przeładowania w sposobie otrzymywania treści. Podobna zasada obowiązuje nas w prowadzeniu stron internetowych, gdyż to Czytelnik ocenia nasze umiejętności redakcyjne i zapamiętuje tylko najistotniejsze rzeczy.

Czwartek, 13 marca 2014

Należysz do typu ludzi pozytywnie zakręconych, widzisz świat przez różowe okulary, tylko nie wiesz za bardzo, jak masz się zaprezentować przed większą grupą osób? Nie martw się, mamy na to idealny sposób, w którym Twoje wnętrze zostanie ukazane.

Środa, 29 stycznia 2014

Fotografie, które tak często wykonujecie do swoich domowych albumów nie muszą być wywoływane i odstawiane na półkach, aby w wyjątkowych chwilach przypominać najbliższym o naszych przeżyciach, wyjazdach, uroczystościach. Wychodząc współczesnym rodzicom na spotkanie w Internecie proponujemy zaprezentowanie ich w płynnej formie na stronie internetowej – taki prywatnym foto blogu, ponieważ każde zdjęcie to tylko ułamek pewnej sekundy, który za pomocą aparatu fotograficznego zatrzymuje nasze obrazy w wyjątkowych sceneriach. 

Przejdź do góry strony