Strony internetowe

Wtorek, 8 grudnia 2015

Grafika 3D umożliwia zaprezentowanie każdego obiektu – zarówno będącego dopiero w fazie projektu, jak i takiego, który w ogóle nie istnieje. Wizualizacje często są mylone z fotografią, ponieważ sposób ich wykonania jest bardzo realistyczny

Wtorek, 1 grudnia 2015

O blogach głośno jest wszędzie: zarówno w starych mediach, takich jak tv, prasa i radio, jak i w samym Internecie. Blog stał się nową i dającą wiele możliwości formą reklamy. Nic dziwnego – w końcu to doskonałe narzędzie komunikacji z potencjalnym klientem. 

Wtorek, 24 listopada 2015

Strona internetowa jest uznawana za „drugą lokalizację” twojej firmy. To właśnie tutaj klient po raz pierwszy zapoznaje się z ofertą lub poszukuje dróg kontaktu – adresu email, numeru telefonu, odnośnika do fanpage’a na Facebooku. 

Wtorek, 17 listopada 2015

Dziś podejmiemy temat obowiązkowy dla każdego klienta. Przy realizacji projektów spotykamy się z sytuacją, gdy klient przekazuje pliki z elementami graficznymi, które mają znaleźć się w projekcie, np. logo firmy. Niestety – często jakość i forma tych materiałów może stać się przyczyną wielu problemów. 

Wtorek, 10 listopada 2015

Pytanie postawione w tytule może budzić kontrowersje, jednak rola opakowania jest wręcz nieoceniona w procesie promocji. Według statystyk, ponad 70% z nas kupuje pod wpływem chwilowej zachcianki i rzadko pakujemy do sklepowego koszyka to, czego naprawdę potrzebujemy. 

Poniedziałek, 2 listopada 2015

Facebook jest najpopularniejszym medium społecznościowym, które dosłownie zawładnęło siecią. Mało kto nie ma dziś tam swojego profilu – posiadaczami konta są niekiedy nie tylko nasi rodzice, ale również dziadkowie (!), co najlepiej świadczy o szerokim zasięgu serwisu Marka Zuckerberga.

Wtorek, 27 października 2015

Współczesny rynek daje wiele możliwości: rozmaite dotacje, opcje finansowania, nowe nisze w sektorze usług i towarów. Wszystko to powoduje, że w łatwy sposób można szybko znaleźć pomysł, jak i fundusze na założenie firmy. 

Poniedziałek, 19 października 2015

Fotografie są niezbędnym dopełnieniem stron internetowych. Znalezienie wysokiej jakości obrazów, w dodatku wpasowujących się w tematykę witryny, nie zawsze jest takie proste. Oczywiście największym zbiorem zdjęć jest Internet, jednak prawo autorskie bywa bezlitosne w egzekwowaniu upoważnienia do materiałów pobranych z sieci. 

Czwartek, 15 października 2015

O znaczeniu kolorów w naszym życiu napisano już wiele i udowodniono, że mają one ogromny wpływ na psychikę. Większość rzeczy postrzegamy poprzez pryzmat wizualny, dlatego np. czujemy napięcie na widok czerwonego światła na drodze, lub spokój i relaks przebywając w zielonym lesie. 

Piątek, 25 kwietnia 2014

Od dłuższego czasu narzekasz na pogorszenie się Twojego wzroku, siedzenie przy laptopie męczy Ciebie znacznie szybciej niż kilka lat temu. W związku tym marzysz o stronach internetowych zaprojektowanych dla osób starszych. To jest już możliwe. 

Przejdź do góry strony