Strony internetowe

Poniedziałek, 25 listopada 2013

Mam głowę do reklamy i liczne firmy się o tym już przekonały- tak brzmi moje  hasło na przybliżenie klientom dobrego wizerunku ich instytucji i zakładu pracy. Ale jeżeli jesteś zwyczajnym zjadaczem chleba, to również wiemy czego Tobie potrzeba. Strona www- to klucz do szczęścia i do osiągnięcia – radości, uznania, poszanowania, upubliczniania informacji, sumiennej Twojej pracy.

Piątek, 22 listopada 2013

Łatwo jest powiedzieć, że tradycja zmusza potencjalnych klientów do przenoszenia się w czasie. Tak i w ten sposób i Wy macie pewien wirtualny  As w szafie. Kiedy rano się obudzicie i sięgniecie dłonią po tableta, pomyślicie wtedy, że Miro ART na Was czeka. Tylko w ten sposób wygładzisz zmarszczki, zaprojektujesz ulice i inne kręte wirtualne okolice. Proponujemy wszystkim małą odmianę rzeczywistości czyli przeniknięcie do sieciowej znajomości.

Czwartek, 21 listopada 2013

Wszyscy marzymy o dobrej skutecznej reklamie, które w dodatku nie kłamie. I tak dla przykładu liczne organizacje i firmy szukają pomysłu na zachęcenie przyszłych klientów do zakupu ich towarów albo do skorzystania z określonych usług. Warto przy tym zaznaczyć, że każdy człowiek żyjący w XXI wieku o czymś marzy, a następnie dąży do realizacji tych marzeń. A mając na uwadze, że wszystko przy nas ciągle się zmienia – proponujemy powiedzieć ulotkom lekkie do widzenia.

Przejdź do góry strony