Strony internetowe

Wtorek, 1 kwietnia 2014

Świat pędzi w bardzo szybkim tempie. Z pewnością doświadczasz tego, że w biegu zaglądasz na fb i tylko wybiórczo czytasz wszystkie informacje? Raczej tak jest, ale Twój klient, sympatyk, pragnie spędzić czas na nasyceniu się słowami, ponieważ obecnie picie kawy i czytanie strony www - to podstawa początku dnia dla wielu osób.

Czwartek, 27 marca 2014

Podstawową czynnością w XXI wieku jest umiejętna selekcja informacji. Wiąże się to z tym, że nasz mózg nie znosi przeładowania w sposobie otrzymywania treści. Podobna zasada obowiązuje nas w prowadzeniu stron internetowych, gdyż to Czytelnik ocenia nasze umiejętności redakcyjne i zapamiętuje tylko najistotniejsze rzeczy.

Czwartek, 13 marca 2014

Należysz do typu ludzi pozytywnie zakręconych, widzisz świat przez różowe okulary, tylko nie wiesz za bardzo, jak masz się zaprezentować przed większą grupą osób? Nie martw się, mamy na to idealny sposób, w którym Twoje wnętrze zostanie ukazane.

Środa, 29 stycznia 2014

Fotografie, które tak często wykonujecie do swoich domowych albumów nie muszą być wywoływane i odstawiane na półkach, aby w wyjątkowych chwilach przypominać najbliższym o naszych przeżyciach, wyjazdach, uroczystościach. Wychodząc współczesnym rodzicom na spotkanie w Internecie proponujemy zaprezentowanie ich w płynnej formie na stronie internetowej – taki prywatnym foto blogu, ponieważ każde zdjęcie to tylko ułamek pewnej sekundy, który za pomocą aparatu fotograficznego zatrzymuje nasze obrazy w wyjątkowych sceneriach. 

Środa, 8 stycznia 2014

 

Człowiek żyje tylko określoną ilość czasu i za wszelką cenę walczy o nieśmiertelność. Niestety liczne eksperymenty pokazały, że medycyna w tym względzie nadal zawodzi. W związku z tym, aby cząstka nas samych przetrwała przez następne lata należy zaufać urządzeniom elektronicznym i maszynom, które utrwalą nasze myśli i wizerunek w Internecie.

Poniedziałek, 16 grudnia 2013

W związku z realizacją licznych zadań publicznych Szkoła ma obowiązek upublicznienia zasad powszechności wykształcenia, dysponowania funduszami publicznymi i samorządowymi. Do dyspozycji dyrektora szkoły są oddawane środki, którymi należy zarządzać przy zaopiniowaniu ich przez Radę Szkoły, organizować administrację, finanse, a także obsługę gospodarczą placówki. W związku tym reprezentuje reprezentuje jednostkę organizacyjną, a tym samym jest w świetle prawa podmiotem zobowiązanym do udostępnienia informacji publicznej.

Środa, 11 grudnia 2013

Zdjęcia działają na ludzką wyobraźnię, dlatego powinny towarzyszyć dobrze skonstruowanej stronie internetowej. Specjaliści od reklamy dobrze wiedzą o tym, że umiejętne pokierowanie klientem (osiągnięcie celu) wymaga odpowiedniego poznania Waszej działalności, stałej troski o wizerunek oraz pomysłów na połączenie wszystkich możliwości technicznych, które pojawią się w sieci.

Środa, 4 grudnia 2013

Zanim wszyscy przejdziemy na internetowe myślenie warto jest nadmienić, że ten kto się obecnie ceni nie szczędzi chęci i pieniędzy na przygotowanie wypasionej strony www. Współczesny rynek sprzedaży produktów oraz zasad kierujących reklamą wymusza na ludziach pewną aktywność w sieci. 

Sobota, 30 listopada 2013

Dla wszystkich, którzy nie mają internetowej wprawy posiadamy produkt, który sprawi, że zanim się z nim zapoznacie to pomyślicie o cudnym kawy aromacie. Tak- to nie jest żart – to jest sieciowy hit, który wkroczył na lęborski rynek, gdyż dobrze wiemy, że najważniejsze jest zaoszczędzanie czasu naszego klienta i co się z tym wiąże, dodatkowe pieniądze na jego koncie. 

Przejdź do góry strony