Strony internetowe

Środa, 5 lipca 2017

W wielu współczesnych korporacjach, ze względu na konieczność realizowania projektów w nadgodzinach, stosuje się metody mające skutecznie umilić pracownikowi przebywanie w biurze. 

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

Warto wiedzieć, które treści możemy umieszczać na firmowym fanpage’u bez łamania prawa i regulaminu Facebooka.

Czwartek, 8 czerwca 2017

Na czym polega koncepcja work-life balance? Czy faktycznie warto się nią kierować, aby uniknąć pracoholizmu i wypalenia zawodowego?

Poniedziałek, 22 maja 2017

Posiadanie strony internetowej to już norma, jednak jeżeli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów i zwiększyć swoją widoczność w świecie wirtualnym, trzeba się nieco bardziej wysilić.

Czwartek, 4 maja 2017

Twoja strona internetowa i blog nie zatrzymają odbiorcy na dłużej, jeżeli nie umieścisz na nich dobrej jakości fotografii. Na szczęście w sieci można znaleźć wiele darmowych banków zdjęć, które oferują świetnej jakości obrazy całkowicie za darmo.

Poniedziałek, 24 kwietnia 2017

W sprzedaży przez Internet nie tylko cena ma znaczenie. To, jak opiszesz swój produkt, ma ogromny wpływ na potencjalnego klienta.

Wtorek, 4 kwietnia 2017

Niezależnie od tego, czy eksplorujesz swoje okolice, czy nieznane, odległe tereny, możesz wykorzystać kilka sprytnych aplikacji, które pomogą Ci w dotarciu do celu.

Poniedziałek, 20 marca 2017

Serwis Market Snapshot co jakiś czas publikuje kwartalne dane dotyczące użytkowników Facebooka w Polsce. Możemy znaleźć tam kilka przydatnych (zwłaszcza z punktu widzenia firmy) informacji.

Poniedziałek, 6 marca 2017

Jest tak samo ważna jak nazwa firmy, logo i jej strona internetowa. Jak napisać ofertę tak dobrą, żeby sprzedawała za Ciebie? Przedstawiamy 5 cennych wskazówek.  

Wtorek, 21 lutego 2017

Chcesz zmontować filmik z wakacji, imprezy, albo założyć własny kanał na YouTube? Oto kilka darmowych programów, które możesz wykorzystać!

Przejdź do góry strony