Strony internetowe

Obalamy mity o Facebooku. Co powinieneś wiedzieć?

Środa, 27 lipca 2016

W tym artykule skupimy się na mitach, które narosły wokół stron promujących marki, osoby i firmy. Oto kilka mitów, których trzeba się wystrzegać, żeby prowadzić skuteczny i profesjonalny fanpage.

Zrób to sam! Darmowe narzędzia do tworzenia infografik

Poniedziałek, 18 lipca 2016

Wiele osób uważa, że wykonanie dobrej i przekonującej wizualnie infografiki wymaga zatrudnienia profesjonalisty, albo żmudnej, wielogodzinnej pracy. Niekoniecznie! Przedstawiamy kilka darmowych i prostych w obsłudze narzędzi, które pozwolą Ci stworzyć ciekawą infografikę.  

Jak zachęcić innych do udostępniania twoich treści?

Poniedziałek, 11 lipca 2016

Według badań przeprowadzonych przez New York Times, aż 95% użytkowników udostępnia coś, ponieważ widzi w tym inspirację dla innych albo uważa, że to poszerzy ich wiedzę. Które treści share’ujemy najchętniej?


Telefon zamiast aparatu. Dlaczego lepiej fotografować smartfonem?

Poniedziałek, 4 lipca 2016

O tym, dlaczego warto zainwestować w lepszy aparat w telefonie, niż w większy (choć często bardziej profesjonalny) sprzęt.  

Pozycjonowanie to nie wszystko. Podpowiadamy, jak zwiększyć ruch na stronie www

Niedziela, 26 czerwca 2016

Najczęściej stosowanym sposobem promowania witryn jest oczywiście udostępnianie ich w mediach społecznościowych. Jednak Facebook i Twitter to nie wszystko! Istnieje jeszcze kilka innych sposobów, które warto wypróbować.

Cecha dobrego biznesmena: wiarygodność. Jak zdobyć zaufanie?

Czwartek, 23 czerwca 2016

Wiarygodność to podstawa prowadzenia biznesu, a także ułatwienia sobie budowania relacji w życiu osobistym. Psychologowie podkreślają, że taka umiejętność jest kluczem do sukcesu. 

Trzy aplikacje, które ułatwią ci życie

Niedziela, 12 czerwca 2016

Postęp dostarcza nam narzędzi, które są bardzo pomocne nie tylko w pracy, ale także w sprawnym zarządzaniu czasem. Dziś przedstawiamy trzy aplikacje, którym warto dać szansę. Każda z nich synchronizuje urządzenia na których pracujemy (telefon, komputer, tablet), dzięki czemu mamy dostęp do potrzebnych informacji w każdej chwili.

 

Wygląd ma znaczenie. Jak wybierać zdjęcia na stronę internetową?

Wtorek, 7 czerwca 2016

Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep internetowy, oferujesz usługi, czy piszesz bloga – zawsze warto wybierać jak najlepsze zdjęcia do swoich treści!

Darmowe programy do obróbki zdjęć. Trzy najlepsze opcje

Wtorek, 31 maja 2016

Zwykle, gdy mówi się o edycji zdjęć, myślimy o Photoshopie (najsłynniejszym, ale jednocześnie płatnym programie). Oto TOP 3 darmowych opcji, intuicyjnych i łatwych w użyciu, które przydadzą się każdemu amatorowi!

 

Internetowe potworki. 5 błędów na stronie, które odstraszają twoich klientów

Wtorek, 24 maja 2016

Możliwe, że twoja strona internetowa odstraszyła już niejednego klienta, dlatego warto sprawdzić, czy nie popełniasz jednego z podstawowych błędów. 


Przejdź do góry strony