Dlaczego MiroArt?

Dlaczego warto nam zaufać?

Prowadzisz firmę i chcesz być zauważony na rynku? Jesteśmy właśnie po to, żeby Ci w tym pomóc. Dla nas ważny jest nie tylko produkt, który tworzymy, ale człowiek, który go potrzebuje. Umiemy słuchać.

Jak to działa?

Dziś 55% klientów chcąc kupić towar lub zamówić usługę, wybiera kanał elektroniczny. Strona internetowa to najlepsza wizytówka firmy, bo oprócz nazwy, adresu, branży, towaru lub usługi, prezentujesz też swój wizerunek i zdobywasz zaufanie klienta. Mamy na to patent.

Czy jesteśmy wiarygodni?

Znamy się na tym co robimy, a świadczy o tym ponad 600 zadowolonych z naszych usług klientów, z większością z nich współpracujemy w sposób ciągły. Możesz się o tym przekonać przeglądając zakładkę "nasi klienci" oraz otrzymane od niektórych z nich referencje. Są wśród nich firmy jednoosobowe, są poważni producenci zatrudniający kilkadziesiąt osób, są urzędy, instytucje państwowe, stowarzyszenia, fundacje. Będziemy zaszczyceni, jeśli do nich dołączy Twoja firma.

Co nas wyróżnia?

Od 2003r. tworzymy strony internetowe, które budują wizerunek zamawiających je firm i sprawiają, że klienci z wielu firm tej samej branży, wybierają tą, dla której to my robiliśmy stronę i projekt graficzny. Dlaczego? Bo wyróżniają się na tle innych oryginalnością i prostym przekazem.

Jak to zrobić?

Po prostu przekonaj się sam. Nie będziesz już musiał samodzielnie budować strategii reklamowo - wizerunkowej. Ty zajmij się tym, na czym znasz się najlepiej w Twoim biznesie, a my zrobimy to samo dla Ciebie.

Szybki kontakt: tel. 59 862 64 50, kom. 605 948 885, email: biuro@miroart.pl

Przejdź do góry strony