Strony internetowe

Czwartek, 14 lutego 2019

Mark Zuckerberg i jego zespół planują połączenie trzech popularnych platform: Messengera, WhastAppa i Instagrama. Do „zespojenia” tych dwóch komunikatorów i jednej aplikacji społecznościowej dojdzie prawdopodobnie za rok. Informację jako pierwszy podał New York Times, z czasem została potwierdzona przez samego szefa Facebooka.

Wtorek, 5 lutego 2019

Asystent Google to wirtualny pomocnik, który odpowie na Twoje pytania, pomoże zaplanować dzień, a nawet zrobi za Ciebie zakupy. Może korzystać z niego każdy, kto posiada tablet lub telefon o odpowiednich parametrach. Nie bez powodu wirtualnego asystenta określa się jako „zalążek sztucznej inteligencji”. Co potrafi i czy warto z niego korzystać?

Czwartek, 24 stycznia 2019

Przeprowadzenie legalnego konkursu na Facebooku, nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać. Wiele stron nagminnie łamie regulamin serwisu i przepisy polskiego prawa. Dowiedz się, jak zrobić to prawidłowo i nie narazić się serwisowi, urzędnikom, oraz fanom.  

Czwartek, 3 stycznia 2019

W statystykach dotyczących liczby zarejestrowanych użytkowników wciąż rządzi Facebook. Mimo to, o wiele większym zaangażowaniem odbiorców cieszy się Instagram. Z tego względu wiele firm zaczyna traktować tę aplikację jako idealne miejsce do promowania swoich marek i produktów. Jak to zrobić?

Środa, 12 grudnia 2018

Na przestrzeni lat nawet największe, powszechnie znane marki, takie jak Coca Cola, niejednokrotnie zmieniały swoje logo. To niezawodny sposób na szybkie odświeżenie wizerunku i dogonienie (lub przegonienie) konkurencji. Kiedy warto się na to zdecydować?

Poniedziałek, 3 grudnia 2018

Według marketingowców reklama na Facebooku jest jedną z najtańszych i najlepszych form promocji. W końcu prawie każdy z nas codziennie przegląda social media, a już w szczególności portal Marka Zuckerberga. Jednak zanim zdecydujesz się na płatną promocję swojej firmy lub produktu, dowiedz się, jak to robić, aby osiągnąć zamierzony skutek.

Środa, 21 listopada 2018

Prowadzenie firmy wymaga realizowania niektórych zadań w biegu, w trasie lub poza standardowymi godzinami pracy. Wówczas warto mieć pod ręką telefon lub tablet z przydatnymi aplikacjami, które przyspieszą i usprawnią organizację codziennych zadań. Przedstawiamy kilka najciekawszych propozycji, które ułatwią życie niejednego biznesmena.

Poniedziałek, 5 listopada 2018

YouTube to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się platform w naszym kraju. Poza funkcją czysto rozrywkową szybko stała się wartościowym narzędziem reklamowym dla firm. Kolejną cegiełką, budującą sukces materiałów publikowanych online, jest polska wersja YouTube Kids skierowana do małych dzieci.

Wtorek, 23 października 2018

Facebook zapowiedział wprowadzenie nowej, wyczekiwanej przez wiele osób funkcji. Możliwość cofnięcia wysłanej wiadomości na Messengerze będzie ogólnodostępna już w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Środa, 3 października 2018

Wśród nowości Facebooka, o których warto wiedzieć, znalazły się inteligentne posty z ofertami pracy. To duże ułatwienie dla firm, które chcą dotrzeć do większej liczby potencjalnych pracowników posiadających określone umiejętności. Opcja z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących zatrudnienia, jak i samych pracodawców. Jak to działa? Gdzie szukać takich ogłoszeń?

Przejdź do góry strony